lut 22 2004

Czesi remisuja z Włochami 18.02

Komentarze: 1

Włochy zremisowały z Czechami 2:2 (1:1) w towarzyskim meczu piłkarskim, rozegranym w srodę w Palermo. Bramka Tomasa Rosicky'ego dała Czechom remis w wyjazdowym meczu z Włochami. W 89. minucie pomocnik gosci pokonał Francesco Toldo potężnym strzałem z narożnika pola karnego.Trzy minuty wczesniej Antonio Di Natale wywalczył prowadzenie dla gospodarzy - wykorzystał znakomite podanie Carlo Nervoi i z bliska wbił głowa piłkę do siatki.
W pierwszej połowie także padły dwie bramki. W 14. minucie Christian Vieri strzelił gola dla Włoch, a tuż przed przerwa wyrównał Jiri Stajner.Obie drużyny zmieniły podczas meczu 20 piłkarzy - Włosi w drugiej połowie wystawili nowa jedenastkę, Czesi wprowadzili na boisko dziewięciu nowych zawodników.

Włochy - Czechy 2:2 (1:1)
Bramki: dla Włoch - Christian Vieri (14), Antonio Di Natale (86); dla Czech - Jiri Stajner (42), Tomas Rosicky (89).

Włochy: Gianluigi Buffon (46-Francesco Toldo); Christian Panucci (46-Massimo Oddo), Nicola Legrottaglie (46-Matteo Ferrari), Alessandro Nesta (46-Daniele Adani), Stefano Bettarini (79- Giuseppe Pancaro); Stefano Fiore (64-Carlo Nervo), Andrea Pirlo (46-Simone Barone), Simone Perrotta (82-Sergio Volpi), Alessandro Del Piero (64-Antonio Di Natale); Francesco Totti (46-Bernardo Corradi), Christian Vieri (46-Marco Delvecchio).

Czechy: Jaromir Blazek (46-Antonin Kinsky); Zdenek Grygera (46- Martin Jiranek), Rene Bolf (88-Petr Vorisek), David Rozehnal (46- Vaclav Drobny), Marek Jankulovski; Karel Poborsky (46-Roman Tyce), Tomas Galasek (56-Tomas Huebschman), Pavel Nedved, (80-Jiri Jarosik), Tomas Rosicky; Jan Koller (46-Vratislav Lokvenc), Jiri Stajner (46-Marek Heinz).

Tekst ze strony SportOnet

celtic-girl : :
Kicia_306
22 lutego 2004, 22:01
Ano, ja to oglądałam =) Fajnie, ze dodopodobny gra w czeskiej druzynie, bo można się pośmiać... A Pavel Nedved też jest fajny *lol* Mam tylko jedno pytanie: DLACZEGO NIE WSPOMNIAŁAŚ O ZWYCIĘSTWIE NORWEGÓW W LOTACH I DRUGIM MIEJSCU FINÓW??? Arttu, Axu, Vellu i Kaczor ci tego nie wybaczą...